OVERVIEW

This website fundacjasos.org currently has a traffic ranking of zero (the smaller the better). We have explored twenty pages within the site fundacjasos.org and found two websites interfacing with fundacjasos.org. We were able to observe two contacts and addresses for fundacjasos.org to help you correspond with them. We were able to observe three social networking accounts linked to fundacjasos.org. This website fundacjasos.org has been on the internet for six hundred and twenty-two weeks, seven days, fifteen hours, and twelve minutes.
Locations
Online Since
Jul 2012

FUNDACJASOS.ORG RANKINGS

This website fundacjasos.org has seen varying amounts of traffic within the past the year.
Traffic for fundacjasos.org

Traffic ranking (by month) for fundacjasos.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjasos.org

FUNDACJASOS.ORG HISTORY

This website fundacjasos.org was registered on July 26, 2012. It is now six hundred and twenty-two weeks, seven days, fifteen hours, and twelve minutes old.
REGISTERED
July

COMPANY SPAN

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES FUNDACJASOS.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjasos.org Mobile Screenshot of fundacjasos.org Tablet Screenshot of fundacjasos.org

Grupa S.O.S. Sp. z o.o.

Ewelina Smialowska

Bl.Krolowej Jadwigi 39/2

Szczecin, 70-307

home.pl

Administracja Sieci home.pl

ul. Zbozowa 4

Szczecin, 70-653

FUNDACJASOS.ORG HOST

I discovered that a lone page on fundacjasos.org took one thousand five hundred and fifty-two milliseconds to stream. We could not discover a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider fundacjasos.org not secure.
93.157.99.133

NAME SERVERS

dns.home.pl
dns2.home.pl
dns3.home.pl

WEBSITE IMAGE

I identified that this website is operating the Apache server.

CONTENT

This website fundacjasos.org states the following, "OSK - Wybór na całe życie." We analyzed that the website said " Za co płacisz instruktorowi? Przecież ja dopiero się uczę? Arkusz przebiegu szkolenia praktycznego kat." It also stated " Masz prawo do dobrego szkolenia. Jeśli masz pytania lub wątpliwości co do tego czy Twoje szkolenie przebiega zgodnie z prawem. Zadzwoń na infolinię ekspercką lub napisz do Rzecznika. Szkolimy Profesjonalnie pod Patronatem Ministra Infrastruktury. Jedynka w Drodze o Forum Instruktorów. Zielony listek spadł z drzewa? Z ogromna satysfakcją informujemy, że." The header had Fundacja SOS - Odpowiedzialne Szkoły Jazdy as the highest ranking search term. It was followed by nauka jazdy, prawo jazdy, and ranking szkół jazdy which isn't as ranked as highly as Fundacja SOS - Odpowiedzialne Szkoły Jazdy. The next words they used was testy na prawo jazdy. rzecznik praw kursanta was also included but will not be viewed by web engines.

VIEW OTHER WEBSITES

FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT - adopcja psów i kotów

Odeszły od nas za tęczowy most. Dotacje przez DotPay i PayPal. Koń Syjon zbiera na PILNĄ operację. Poszukujemy zmotywowanych osób chcących aktywnie pomagać zwierzętom. Posiadamy gotowy plakat do wydruku.

Europejska Fundacja SPA

Dlaczego jest potrzebny Światowy Dzień Wellness? Jak obchodzony jest Światowy Dzień Wellness? Sponsorzy i Patroni Medialni w Polsce. Program mentoringu dla profesjonalistów spa. Wspólnie z najlepszymi specjalistami z kraju i zagranicy opracowaliśmy programy edukacyjne, które pozwolą rozwijać umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w spa.

Strona główna - Fundacja Specjał

Osobom niepełnosprawnym i osobom należącym do grup dyskryminowanych i wykluczonych społecznie oraz pomoc ich rodzinom. Inicjatyw o charakterze zdrowotnym, edukacyjnym oraz charytatywnym. Osobom znajdującym się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej lub materialnej. Dla wybitnie uzdolnionych dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Pomoc w przypadku zdarzeń losowych i klęsk żywiołowych. ZBIÓRKA PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK ZBIERAMY DLA NELI! .

Nowe terminy warsztatów już w AKTUALNOŚCIACH Szczególnie polecamy warsztaty z Kręgów Naprawczych! Wydaliśmy książkę Justine Mol Dorastanie w zaufaniuKsiążkę można kupić pisząc na adres kontaktfundacjasr.orgNasza organizacja zajmuje

Nowe terminy warsztatów już w AKTUALNOŚCIACH. Szczególnie polecamy warsztaty z Kręgów Naprawczych! Wydaliśmy książkę Justine Mol Dorastanie w zaufaniu. Program Esenscje Kobiecości i Męskości - Essential Peacemaking Women and Men. Metoda Kręgów Naprawczych - Restorative Circles.

Start Fundacja Stonoga

Tel 32 738 24 26.